Loading...
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g — nebesky modrá - Roxy and Rich

Prášková farba 4 g — nebesky modrá - Roxy and Rich

bez mlieka bez mlieka
bezlepkové bezlepkové
vegánske vegánske
Prašná farba nebesky modrá. Balenie: 4 g.
Na sklade 4 ks
U vás 7.10.2026

5,50 €
137.5 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
96 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Fondust je vodou riediteľné práškové farbivo, špeciálne určené na farbenie potravín s nízkym obsahom vody. Táto farba zo série Fondust sa vyznačuje: – matným povrchom – rozpustnosťou vo vode – vysokou koncentráciou pigmentu – 36 krásnymi odtieňmi – 100% jedlým zložením – bezlepkovosťou – bezlaktózovým zložením – bez obsahu arašidov a orechov – vhodnosťou pre vegetariánov a vegánov. Farbu môžete použiť na fondant, marcipán, kráľovskú polevu, maslový krém, cesto na torty, makrónky, sladkosti, airbrush a podobne. Farbu NESMIETE používať na čokoládu.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 4 g

Zloženie produktu

Sľuda, protihrudkujúca látka (E555), farbivá E102, E110, E129, E132, E133, E171.

Krajina pôvodu

Kanada

Ďalšie informácie

Farba Modrá
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Technické parametre

Kategória: Prachová farba modrá
Modré potravinové farbivo
Výrobca Roxy and Rich
EAN 653341963291
Kód produktu f4.022

Recenzia

Je to skvelé.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Frozen Blue (2,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľova

6,10 €
244 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Jedlá prášková farba Fractal – Lagoon Blue, 2,6 g - Fractal

Jedlá prášková farba Fractal – Lagoon Blue, 2,6 g - Fractal

Dodaj fondánu, krému, čokolády i cukrovému zdobeniu svieži svetlomodrý odtieň Lagoon Blue

4,00 €
153.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Piesok farba Kingfisher - Edable Art

Prachová barva Kingfisher od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal – Royal Blue (1,6) - Fractal

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

4,70 €
235 € / 100g

Na sklade > 10 ks